KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8939431
nr 893 9431
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Träsnitt, Acke Åslund (1881-1958), signerad, motivet: 16x26
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 maj 2014
kl 20:34:34
10/5 14:39:09
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund